BYTY MALEŠICE NA BIGBOARDOVÉ PLOŠE V PRAZE

Byty Malešice na bigboardové ploše v Praze

Společnost SIDI Czech republic využila pro propagaci svého nového projektu ByTy Malešice také OOH a to konkrétně bigboard. Nosič s vizuálem společnosti se nachází v hlavním městě v ulici Úvalská ve směru do centra. Poblíž plochy je frekventovaná ulice Černokostelecká či Depo Hostivař.

Společnost propaguje svůj nový projekt výrazným zeleným vizuálem a příznačným heslem: „Lidé, město a zeleň v symbióze“. Z internetových stránek projektu ByTy Malešice vyplývá, že bytový projekt ByTy Malešice představují nové, cenově i dopravně dostupné bydlení poblíž centra Prahy. Projekt se hlavně soustředí na velké množství zeleně v okolí svých bytových domů.  

Společnost Famedia realizovala část této venkovní komunikace. Plocha byla vybrána tak, aby byla osvětlená, což zajistí její viditelnost ve dne i v noci, a také se nacházela v úseku s vysokou frekvencí dopravy. Všechny tyto atributy byly splněny a tak má kampaň vysoký zásah na cílovou skupinu, kterou jsou pro tentokrát jak řidiči, tak také cestující v MHD či chodci. 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241