CINEMA CITY LÁKÁ NÁVŠTĚVNÍKY NA ZÁJEZD DO HOLLYWOODU

Cinema City láká návštěvníky na zájezd do Hollywoodu

Společnost Cinema City Czech, s.r.o. nabízí svým návštěvníkům během letních prázdnin možnost soutěžit o zájezd pro dvě osoby do Hollywoodu s cestovní kanceláři Eso Travel. Každý, kdo od 1.7. do 31.8. 2013 navštíví kterékoliv z multikin Cinema City a stane se členem E-Clubu či jím už je, bude po zodpovězení jednoduché otázky zařazen do slovování o zájezd do Hollywoodu.  Cinema City jako jednu z možností propagace zvolilo také OOH a společnost Famedia byla u toho, neboť realizovala část této kampaně.

Pro prezentaci soutěže o zájezd do Hollywoodu byly na přání klienta vybrány bigboardové plochy na frekventovaných dopravních tazích jak v Praze, tak i v Ostravě. V Praze se jedná o plochy na Rozvadovské spojce ve směru do centra a v ulici K Barrandovu, také ve směru do centra Prahy. Kromě těchto dvou pražských ploch je také jeden bigboard v Ostravě v ulici 28. října ve směru do centra. Všechny vybrané plochy jsou výborně viditelné z velké vzdálenosti, osvětlené a jsou umístěné na silnicích s vysokou hustotou dopravy po celý den. Doba trvání kampaně je červenec 2013.

Cinema City na svých internetových stránkách soutěž propaguje heslem: „Členy klubu si hýčkáme jako hollywoodské hvězdy“.

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241