CINEMA CITY PŘEDSTAVUJE KREATIVNÍ VENKOVNÍ KAMPAŇ NA NOVÉ 4DX KINO

Cinema City představuje kreativní venkovní kampaň na nové 4DX kino

Společnost Cinema City otevřela na pražském Andělu ve svém multiplexu Cinema City Nový Smíchov první 4DX kino v České republice. Nová technologie 4DX slibuje divákům nevšední filmový zážitek, který bude okořeněn oproti klasickému 3D kinu také o vůně, vítr, vodu, pohyblivé sedačky a také světelné záblesky.

Divák bude díky těmto novým technologiím vtažen daleko více do děje než u běžného filmu ve 2D nebo 3D formátu. Cinema City využilo jako jednu z možností propagace své novinky také venkovní reklamu. Vzhledem k tomu, že 4DX kino je netradiční formát kina, byla na jeho prezentaci zvolena také netradiční forma venkovní reklamy - klasický bigboard, který byl ale rozšířen o nástavbu.

Nástavby jsou oblíbenou součástí venkovní reklamy, ale ne všechny společnosti je využívají, proto je také v outdooru nevídáme tak často. Bigboard rozšířený právě o nástavbu dodá reklamní kampani na exkluzivitě, neboť klasických bigboardů je po celé republice nesčetně, proto právě plocha s nástavbou upoutá větší pozornost a má tak větší zásah na cílovou skupinu.

Cinema City použilo pro svůj nový projekt nástavbu ve tvaru policejního automobilu. Sloganem zve své návštěvníky, aby přišli navštívit 4DX kino ze kterého si odnesou maximální filmový zážitek. Termín konání reklamní kampaně je od 20. května do konce června 2013. Famedia realizovala část této venkovní reklamní kampaně. 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241