ČTVRTÉ POKRAČOVÁNÍ OBLÍBENÉHO FILMU KAMEŇÁK NA BIGBOARDECH A DIGIBOARDECH

Čtvrté pokračování oblíbeného filmu Kameňák na bigboardech a digiboardech

Po deseti letech od uvedení prvního dílu se do kin vrací divácky velmi oblíbený a filmovými kritiky propíraný film Kameňák 4. Hlavní hrdinové filmu zůstávají vesměs stejní, jako v předchozích dílech. Nově však přibude například herečka Dana Morávková, v menší roli také šéfredaktor bulvárního webu extra.cz a tzv. "protekční spratek" Pavel Novotný, či, svými dluhy proslulý, Jiří Pomeje. Velice zajímavá je skutečnost, že tzv. stvořitel Kameňáku Zdeněk Troška přenechal svoji funkci režiséra mladšímu kolegovi Jánu Novákovi.

Jako každý filmový trhák, který se chystá do kin, neopomněl ani Kameňák 4 na propagaci. Jednou z možností, jak se dostat do povědomí lidí je také venkovní reklama, neboli OOH. Pro prezentaci Kameňáku 4 byly vybrány bigboardy strategicky rozmístěné po celé Praze na důležitých dopravních tepnách a v úsecích s vysokou hustotou provozu.

Další součástí kampaně jsou také velmi oblíbené digiboardy, na kterých je promítán spot v pravidelném intervalu 1x1 minuta. Tato reklamní kampaň běží na všech digiboardech spadajících do portfolia společnosti Famedia. Spot tak můžete vidět ve Wilsonově ulici ve směru z centra a také do centra Prahy. Dále pak v ulici V Holešovičkách ve směru do centra a v Prosecké ulici, kde se nachází teprve nedávno nově spuštěný digiboard. Ten je situován tak, že je vidět také ve směru do centra hlavního města. Reklamní kampaň tak nezůstane bez povšimnutí, neboť je jí zasažena značná část Prahy.

Koncepce filmu Kameňák zůstává stejná, děj postrádá větší zápletku a je opět okořeněn o vtipy, tzv. „kameňáky“, a humorné scénky.  Jednu z hlavních rolí si zahrál i jeden z producentů filmu Jiří Pomeje, který ztvárňuje roli dredatého kuchaře Lojzy. V restauraci kde pracuje, zalévá marihuanu, z předešlých dílů dobře známým, Modrým pramenem – ten v předchozích dílech povzbuzoval po pozření sexuální touhu.

Když si poté Lojza ubalí „jointa“, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce.  Toto je jen ukázka z vtipných scének, které v Kameňáku podle tvůrců najdete. Kameňák opět nezklamal  - filmové kritiky potrápil a diváky stále baví. 

 

Odkaz na video ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241