FAMEDIA ROZŠIŘUJE PORTFOLIO O DIGIBOARD NA PROSEKU

Famedia rozšiřuje portfolio o digiboard na Proseku

LED obrazovky nebo také digiboardy, jsou v poslední době čím dál tím oblíbenější. Abychom Vám - našim zákazníkům - nabídli maximální služby, rozšířili jsme naše portfolio s digiboardy o další přírůstek.

Náš nový digiboard se nachází ve výborné lokalitě na pražském Proseku ve směru do centra hlavního města Prahy. V okolí nosiče je vysoká hustota provozu, neboť je tato silnice kousek od sjezdu z dálnice a také ve směru z Letňan. Poblíž plochy je velká světelná křižovatka, zastávky MHD, jak autobusových linek, tak také nedávno nově otevřené linky metra C – stanice Prosek. V těsné blízkosti se také nachází velké množství obchodů, jako například BillaOBIMcDonald's a mnoho dalších.

Digiboard je poblíž nových kancelářských a bytových budov či starého panelového sídliště. Kampaň na tomto lukrativním digiboardu nebude proto cílit, jak je tomu běžné, jen na řidiče, ale také na cestující v MHD či chodce a podnikatele, kterých je v této lokalitě opravdu nesčetně.

Digiboard je viditelný nejen z Prosecké ulice, kde je umístěn, ale také z ulice Vysočanská ve směru do centra Prahy. Více informací o rotacích a pronájmu digiboardu najdete na našich stránkách věnovaných právě digiboardům a to digiboardy.cz. Přímý odkaz na digiboard na Proseku ZDE.  V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat! 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241