FILM HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA V OOH

Film Hunger Games: Vražedná pomsta v OOH

Koncem listopadu má premiéru film Hunger Games: Vražedná pomsta, a tak Famedia ve spolupráci se společností BONTONFILM, a.s. přichystala pro tento nový film také OOH komunikaci. Kromě lukrativních štítových ploch nechybí ve výběru také 3 velmi oblíbené digiboardy z nabídky společnosti Famedia.

Film Hunger Games: Vražedná pomsta je zfilmování druhé knihy z oblíbené trilogie Hunger Games, v překladu Hladové Hry. Druhé pokračování filmu má premiéru 21. listopadu a láká diváky sloganem: „Nezapomeň, kdo je nepřítel.“ V hlavních rolích uvidíme herečku Jennifer Lawrence a  Liama Hemswortha.

Reklamní štítové plachty v lukrativních lokalitách, jako je ulice 5. května v Praze a také Křenová ulice v Brně, představují svým vizuálem nový film. OOH komunikace také dodává, že všechny tři knihy, jež byly inspirací k filmu, jsou právě v prodeji. Spot běží na digiboardech v ulicích V Holešovičkách DC, Wilsonově ZC a také v Prosecké/Vysočanské. Reklamní video se promítá v pravidelném intervalu 1x1 minuta a digiboardy jsou spuštěny od 6:00 do 22:00, samozřejmě včetně víkendů. 

Odkaz na video ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241