FILM JÁ, PADOUCH 2 ZVE SVOU OOH PROPAGACÍ DO KIN

Film Já, Padouch 2 zve svou OOH propagací do kin

Nové pokračování oblíbeného rodinného animovaného filmu Já, Padouch 2 přichází 4. července také do českých a slovenských kin. Příběh hlavního hrdiny Grua, kterého pro českou verzi nadaboval herec Jiří Lábus, se velmi liší oproti prvnímu dílu filmu Já, Padouch, v originále Despicable Me.

Distribuční společnost CinemArt, a.s., která tento film do českých kin uvede, prezentovala film také ve venkovní reklamě. Společnost Famedia stojí za částí této venkovní reklamní kampaně a vybrala pro propagaci nového filmu lukrativní štítovou plochu na pražské magistrále 5. května ve směru z centra města.

V dané lokalitě, kde je plocha umístěna, je nejvyšší povolená rychlost 50km/h a tudíž se tam vozidla pohybují velmi pomalu a zásah kampaně je tak daleko vyšší, než na úsecích s vyšší povolenou rychlostí. Ulice 5. května je hlavním přivaděčem na nejrušnější dálnici České republiky D1 ve směru do Brna, a proto je zde vysoká hustota provozu po celý den.

Hlavní hrdina Gru je v prvním díle zlý a dostává tak ke svému přízvisku „padouch“. Na konci prvního filmu se ale napraví, a tak bude ve druhém díle místo zla páchat jen dobro. Diváci si i tak přijdou v kině na své, neboť uvidí Gruovu lepší stránku a zaručeně se u rodinné komedie pobaví. 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241