FILM NOE SE CHYSTÁ DO KIN A SE SVÝM SPOTEM VSTUPUJE V PŮLCE BŘEZNA DO OOH

Film Noe se chystá do kin a se svým spotem vstupuje v půlce března do OOH

Slavný biblický příběh o největší katastrofě v dějinách planety se dočkal svého filmového zpracování a koncem března míří i do českých kin. Hlavního hrdinu filmu - Noema ztvárnil Russel Crowe, vedlejší roli si zahrála Emma Watson, známá především pro roli Hermiony v úspěšných filmech o čaroději Harry Potterovi.

O venkovní propagaci filmu Noe se postarala společnost Famedia. Film do kin uvede distribuční společnost CinemArt a jak je již jejím dobrým zvykem - své filmy ráda prezentuje na digiboardech. Pohyblivé spoty mají totiž daleko vyšší zásah, než statické vizuály na bigboardech či jiných produktech OOH reklamy.

Reklamní spot k filmu Noe tak můžete vidět od 15. 3. do 15. 4. 2014 na všech čtyřech digiboardech z portfolia společnosti Famedia.  Desetivteřinový spot je promítán ve Wilsonově ulici ve směru z centra i do centra, V Holešovičkách i v ulici Prosecké/Vysočanské. Premiéra filmu je naplánována na 27. března.

„A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili. Během stavby se musí potýkat nejen s nedostatkem času, vlastními pochybami, obavami svých blízkých, ale i s otevřenou nenávistí soukmenovců v čele s krutým potomkem slavného bratrovraha Kaina (Ray Winstone). Kromě toho musí na plavbu přizvat i zástupce všech živočišných druhů, aby život na „nové" Zemi mohl být úplný. Největší katastrofa v dějinách planety v tu chvíli může začít.“ (CinemArt)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/304030-noe/videa/

Odkaz na video ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241