FILM ÚSVIT PLANETY OPIC CHYSTÁ PREMIÉRU A ZVE NA NI SPOTEM NA DIGIBOARDU

Film Úsvit planety opic chystá premiéru a zve na ni spotem na digiboardu

Filmová novinka Úsvit planety opic, která se chystá 17. července do českých kin je volným pokračováním filmu Zrození planety opic z roku 2011. Hlavním hrdinou v pokračování známého příběhu je opět šimpanz Caesar.

Akční film uvede do kin distribuční společnost CinemArt, a Famedia měla tak jako u jiných filmových novinek v režii digitální OOH reklamu na pražských digiboardech. Tentokrát byl pro propagaci zvolen digiboard na frekventované Wilsonově ulici ve směru do centra. Proto celý červenec promítá digiboard, velmi oblíbený u zákazníků, desetivteřinový spot s motivy Úsvitu planety opic. Filmová novinka běží v pravidelném intervalu 1x1 minuta po celý den, včetně víkendů.

 „Začíná boj o moc, boj o to, kdo bude vládnoucím živočišným druhem na Zemi. Obě strany sice dosáhnou křehkého příměří, ale jen nakrátko. Napětí mezi lidskou a lidoopí komunitou narůstá, sílí i boj o moc uvnitř obou skupin. Tohle napětí může vyřešit jen fatální střet, po němž bude zcela nezpochybnitelné, kdo se stal vládcem planety Země.“ (CinemArt)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/309054-usvit-planety-opic/videa/

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241