KANCELÁŘE NA METRU - NOVÝ PROJEKT SPOLEČNOSTI ORCO PROPERTY GROUP SE PŘEDSTAVUJE V OOH

Kanceláře na metru  - nový projekt společnosti ORCO Property Group se představuje v OOH

Vltavská, Florenc a Hradčanská, to jsou lokality, kde můžete mít kanceláře i Vy. Každá trasa metra, tedy A – zelená, B – žlutá a C – červená má své kancelářské budovy. Snadná dostupnost, krásné kancelářské prostory, lukrativní lokalita a příznivá cena. Tím vším se vyznačují kancelářské komplexy od společnosti ORCO Property Group, která je nabízí k pronájmu. Unikátní projekt, který pokrývá všechny trasy metra, je tedy snadno dostupný.  Kanceláře na metru přichází v dubnu také s OOH propagací, která potrvá až do konce roku 2014 a je v režii společnosti Famedia.

Vizuál se objevuje v barvách tří tras metra a je doplněn slogany: „Kanceláře na metru“ a „Vltavská, Florenc, Hradčanská“, nechybí samozřejmě ani logo společnosti ORCO a odkaz na internetové stránky www.kancelarenametru.cz. Štítové plochy se nacházejí v ulici Milady Horákové na pražské Letné a také v ulici Evropské/Arabské. Vizuál v ulici Milady Horákové kromě představení projektu slouží také jako navigace k jedné z kancelářských budov, a to k Hradčanská Office Center, která se nachází 100 metrů od plochy.

Na zastávce metra C – Vltavské se nachází kancelářský projekt Bubenská 1, který je v bývalé budově Elektrických podniků hl. m. Prahy. Trasa metra B – zastávka Florenc či Náměstí Republiky má také svoji kancelářskou budovu, a to Palác Archa. Komplex se skládá ze čtyř propojených budov. Trasu A – zastávku Hradčanská zastupuje kancelářský komplex Hradčanská Office Center.

Zdroj: www.kancelarenametru.cz

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241