KIA CARENS NA PLOCHÁCH Z PORTFOLIA SPOLEČNOSTI FAMEDIA

KIA Carens na plochách z portfolia společnosti Famedia

Společnost Kia Motors Czech, s.r.o. přichází v květnu se svou novou venkovní kampaní na nosičích z portfolia společnosti Famedia. Kia představuje na bigboardech, double bigboardech a LED obrazovkách nový model vozu s názvem Kia Carens. Reklamní kampaň pokrývající dálnice a důležité dopravní tepny v Praze a Brně je naplánována tak, aby byly vybrané plochy výborně viditelné, umístěné na frekventovaných místech a také osvětlené.

Pro propagaci nového modelu Kia Carens byly vybrány jak typické produkty venkovní reklamy bigboardy a double bigboardy, tak také digiboardy. Lukrativní digiboard umístěný na frekventované ulici Wilsonova ve směru do centra Prahy je viditelný jak ze silnice, kde je vysoká hustota dopravy, tak také z poblíž se nacházejících zastávek MHD, parku a přilehlých ulic. Reklamní spot, který běží v pravidelné smyčce 1x2 minuty představuje nový model v celé své kráse. 

Kia svým zákazníkům, jak je pro ni typické, nabízí 7 let záruky, 7 let asistence a 7 let prohlídky na každý vůz. Kia Carens není samozřejmě výjimkou. 

 

Odkaz na video z jarní reklamní kampaně Kia ZDE.

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241