KRÁSNÁ SCARLETT JOHANSSON ZÁŘÍ V NOVÉM FILMU LUCY A OOH KAMPANÍ ZVE DO KIN

Krásná Scarlett Johansson září v novém filmu Lucy a OOH kampaní zve do kin

Z malého průšvihu do ještě většího. I tak se dá popsat život hlavní hrdinky nového, akčního sci-fi filmu Lucy. Ten odstartoval promítání v ČR začátkem srpna a do kin jej uvedla distribuční společnost CinemArt. Hlavní hrdinka Lucy je typická „blbá“ blondýna, která se vždycky zamiluje do toho nejhoršího chlapa, s čímž jsou samozřejmě spojené i následné problémy.

Její poslední vyvolený je ale opravdu kvítko a zaplete ji dokonce do obchodu s drogami. Z Lucy se tak najednou stává pašerák, který má v břiše zašitý balíček obsahující extrémně silnou syntetickou drogu a má ho dopravit do Evropy. Vše se ale zvrtne a droga začne unikat Lucy do těla, což sebou přináší mimo jiné i nadlidské dovednosti. Jak film dopadne, se nechte překvapit. Napětí, akce a krásná hlavní hrdinka v podání Scarlett Johansson, i tak se dá popsat nový film Lucy.

OOH reklamní kampaň, která nový film představuje veřejnosti, probíhá také na digiboardech z portfolia společnosti Famedia. Všechny čtyři velmi populární digiboardy tak zvou desetivteřinovým spotem do kina po celý srpen. Digiboardy v ulicích Wilsonova ve směru z centra i do centra, V Holešovičkách a také v Prosecké/Vysočanské ulici vysílají spot v pravidelném intervalu 1x2 minuty. Digiboardy z portfolia společnosti Famedia jsou nejen v dobré lokalitě, ale jsou také výborně viditelné a dominantní, takže prezentované reklamní sdělení nelze přehlédnout. 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241