LUCIE BÍLÁ ZVE OOH KOMUNIKACÍ NA SVÉ PODZIMNÍ TURNÉ

Lucie Bílá zve OOH komunikací na své podzimní turné

Populární zpěvačka a držitelka patnácti Zlatých slavíků Lucie Bílá vyjíždí na podzim na koncertní šňůru. Zpěvačka turné nazvala Černobílé a plánuje s ním objet velké haly jak v České, tak také Slovenské republice. Pro propagaci podzimních koncertů byly zvoleny všechny čtyři digiboardy z portfolia společnosti Famedia.

Spot lákající k návštěvě Černobílého turné 2013 je promítán jak na novém digiboardu v Prosecké/Vysočanské ulici, tak také v ulici V Holešovičkách ve směru do centra. Pozadu nezůstaly ani digboardy v ulici Wilsonově ve směru z centra i do centra Prahy. Všechny čtyři digiboardy jsou umístěny v lokalitách s vysokou hustotou provozu s častými kolonami. Spot můžete vidět v pravidelné smyčce 1x1minuty a to od 6:00 do 22:00.

Lucie Bílá pojala turné opravdu velkolepě. Jedná se totiž o její historicky největší samostatné turné. Zpěvačku kromě její kolegyně Patricie doprovodí na turné také Alex Dowis, který se nejvíce proslavil svým účinkování v třetí řadě divácky úspěšného pořadu Československo má talent. Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit jak na vystoupení zpěvačky, tak také na Alexovy kresby světlem, kterými koncert doplní.

Odkaz na video ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241