„MISTR LEDOVÉ KÁVY“ ZVE OOH KAMPANÍ NA NÁPOJE MR. BROWN

„Mistr ledové kávy“ zve OOH kampaní na nápoje Mr. Brown

Kávové nápoje Mr. Brown přicházejí po roce opět s reklamní kampaní. Loni zdobila OOH komunikace dálniční tahy v měsíci květnu. Pro letošní kampaň byl vybrán červenec a opět, tak jako loni, také oblíbené dálniční tahy. Pro propagaci populárních nápojů byly zvoleny bigboardy na českých dálnicích. Dálniční tahy, jako například D1, D5 či rychlostní silnici R46, tak zdobí po celý měsíc vizuál se sloganem „Mistr ledové kávy“.

Mr. Brown nabízí mnoho variant ledové kávy, a to například černou kávu, vanilkou kávu, cappuccino a spoustu dalších. Letošnímu výběru nosičů dominují bigboardy na naší nejvytíženější dálnici D1 jak ve směru z Prahy do Brna, tak také naopak. Vizuál na bigboardech nejen, že láká na nákup ledové kávy, ale také slouží také jako navigace k nejbližší benzinové pumpě, kde nápoj nabízejí.

Nosiče na dálničních tazích jsou osvětlené, také viditelné z velké vzdálenosti a v daném místě jsou vždy dominantou, takže jsou nepřehlédnutelné. Vzhledem k době trvání kampaně (léto 2014) je volba dálničních ploch tou nejlepší možností, protože většina lidí cestuje na dovolené či z dovolených. 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241