OC LETŇANY PŘEDSTAVUJE PROSTŘEDNICTVÍM DIGIBOARDŮ AKCI „MĚSÍC V RŮŽOVÉ“

OC Letňany představuje prostřednictvím digiboardů akci „Měsíc v růžové“

Říjen je měsíc boje proti rakovině prsu a ani obchodní centrum Letňany nezůstalo pozadu a připojilo se k akci říjen v růžové, která je pořádána Mamma help centrem. Jak už bylo zmíněno, říjen je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a také podpory takto nemocných žen. Tato myšlenka vznikla už v roce 1985 v USA, takže jde už o 28 let starou tradici. Celá akce spočívá v tom, upozornit ženy na tuto chorobu a přesvědčit je tak, že prevence je u tohoto onemocnění důležitá a může jim mnohdy zachránit život.

OC Letňany se tak připojilo k dalším subjektům, které na nemoc po celý říjen upozorňují a pro své návštěvníky uspořádalo akci „Měsíc v růžové“.  Letňany neopomněly ani na propagaci formou OOH reklamy a využily tak digiboardy z portfolia společnosti Famedia.

Reklamní spot představující akci je promítán na digiboardu ve Wilsonově ulici ve směru z centra Prahy a také na nedávno nově spuštěném digiboardu v ulici Prosecké/Vysočanské ve směru z centra města. Obě plochy jsou výborně viditelné z velké vzdálenosti, v dané lokalitě je vysoká frekvence dopravy. Spot na digiboardech běží v pravidelní smyčce 1x1 minuta a to celý den od 6:00 do 22:00.

Sloganem této akce je: „Přidejte se k nám v prevenci a boji proti rakovině prsu“. OC Letňany nabízí svým zákazníkům také možnost podpory: „Kupte dárkový poukaz OC Letňany a věnujete 10% z částky sdružení Mamma HELP. Sbírka nadačního fondu Tesco ve prospěch sdružení Mamma HELP.“
Zdroj: http://www.oc-letnany.cz/cz/akce/mesic-ruzove.php

Celoměsíční akci bude samozřejmě doplňovat i doprovodný program v prostorách nákupního centra i mimo něj.

 

Odkaz na video ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241