ORESI PŘEDSTAVUJE V OOH HISTORICKY NEJVÝHODNĚJŠÍ NÁKUP KUCHYNÍ

Oresi představuje v OOH historicky nejvýhodnější nákup kuchyní

Společnost Oresi, s.r.o., provozuje maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku ve spolupráci se svými partnery. Pro propagaci své akce a to historicky nejvýhodnějšího nákupu kuchyní si Oresi vybrala také OOH komunikaci a to konkrétně lukrativní štítovou plochu z portfolia společnosti Famedia v ulici Milady Horákové na pražské Letné.

Atypická štítová plocha se nachází na velké světelné křižovatce na pražské Letné. Plocha je výborně viditelná jak pro řidiče, tak také pro cestující MHD, neboť se v její blízkosti nachází vlakové nádraží, zastávka metra Hradčanská či tramvajové zastávky. Reklamní štít je viditelný na více jak 500m vzdálenost až od stadionu Sparty. V dané lokalitě je vysoká hustota provozu po celý den.

Vizuál společnosti Oresi je výrazný a představuje svoji akci sloganem: „Kupte teď kuchyň historicky nejvýhodněji“ či „Porovnejte naši nabídku s konkurencí“.  Společnost zve své zákazníky do prodejny nedaleko reklamní plochy, která se nachází také v ulici Milady Horákové. Doba trvání této OOH kampaně je podzim 2013.

„Kupte teď kuchyň Oresi za historicky nejnižší cenu. Navíc s množstvím bonusů. Váš prodejce Oresi
vám zhotoví návrh ve 3D s kalkulací zcela zdarma.“ Zdroj: www.kuchyne-oresi.cz

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241