RODINNÁ KOMEDIE RIO 2 BAVÍ ŘIDIČE V OOH REKLAMĚ SPOTEM NA DIGIBOARDECH

Rodinná komedie Rio 2 baví řidiče v OOH reklamě spotem na digiboardech

Zábava, napětí a 3D formát - to je nový film Rio 2, který do kin počátkem dubna uvede distribuční společnosti CinemArt. Rio 2 je pokračováním příběhu o vzácném papouškovi jménem Blu, který ale oproti prvnímu dílu už není sám. Blu má rodinu, se kterou se ze svého domova v brazilském Riu vydávají na výlet do amazonské džungle.

Společnost CinemArt opět využila oblíbené digiboardy, které má v portfoliu společnost Famedia. Desetivteřinový spot lákající na film Rio 2 běží na všech čtyřech digiboardech, tedy ve Wilsonově ulici ve směru do centra i z centra, v ulici V Holešovičkách a v neposlední řadě také v Prosecké/Vysočanské ulici. Digiboardy jsou vhodným doplňkem klasické statické OOH kampaně a v případě filmu Rio 2 tomu není jinak.

„Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem. S nimi tam postupně vyrůstají i jejich tři děti. Když Perla rozhodne, že se všichni musí naučit žít jako opravdoví ptáci, je už jen krůček k zásadnímu rozhodnutí – vyrazit na rodinný výlet do amazonské džungle.“ (CinemArt)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/316634-rio-2/

Odkaz na video ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241