ROSSIGNOL A DYNASTAR NA DIGIBOARDECH

Rossignol a Dynastar na digiboardech

Společnost Famedia má ve svém portfoliu kromě klasických produktů venkovní reklamy, jakými jsou bigboardy, double bigboardy, megaboardy a štítové plachty také LED obrazovky. Reklama na LED panelech je velice dynamická a účinná, zaujme zejména pohybem – často měnícími se spoty.

Famedia realizovala reklamní kampaň v období listopadu a prosince pro značky Rossignol a Dynastar. Obě tyto oblíbené a populární značky zimního vybavení se prezentují na LED nosičích o rozměrech 10x4 m v ulici Wilsonově z centra a do centra  v pravidelné smyčce 1 x za 2 minuty.

Dále reklama probíhá také v ulici Českomoravské, Bohdalecké a 5. května na plochách o rozměrech 9,6 x 3,6 m v intervalech 1 x za 2,5 minuty. Všechny vybrané lokality jsou důležité dopravní tahy hlavního města, kde je vysoká hustota provozu a tvoří se zde také časté dopravní kolony.

Reklama na LED obrazovkách je stále více oblíbenější a vyhledávanější. V minulosti společnost Famedia realizovala reklamní kampaň na LED nosičích také společnosti Mercedes-Benz.  

Reklamní kampaň pro společnost Rossignol ZDE 
Reklamní kampaň pro společnost Dynastar ZDE

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241