T.S. BOHEMIA SE PŘEDSTAVUJE VE VENKOVNÍ REKLAMĚ

T.S. Bohemia se představuje ve venkovní reklamě

Společnost T.S. Bohemia, nejvýznamnější prodejce elektroniky v České republice, která zde působí již 20 let představuje svoji OOH komunikaci. T.S. Bohemia si pro svou prezentaci vybrala lukrativní štítovou plochu v Brně na Mariánském náměstí. Plocha o rozměrech 11,7x25,7 m je výborně viditelná na velkou vzdálenost a vzhledem k tomu, že v blízkém okolí se žádná podobná plocha nenachází, je zde dominantní a tak nepřehlédnutelná.

V daném místě je vysoká frekvence dopravy - okolo 42 000 aut za den a velmi často se zde tvoří kolony kvůli světelné křižovatce, která je přímo naproti štítové ploše. Poblíž silnice jsou zastávky MHD a také se zde nachází park, tudíž reklama necílí jen na řidiče, ale také na cestující v MHD či chodce.

T.S. Bohemia představuje svojí  venkovní propagací nejen svůj obchod, ale také výhodnou akci a to dopravu zdarma na vše. Svůj vizuál doplňuje pro ně tak typickým žlutým panáčkem, který připomíná počítač a dále heslem: „T.S. Bohemia váš rodinný elektromarket“. Společnost Famedia realizovala část této venkovní reklamní kampaně. V případě kampaně T.S. Bohemia se jedná o dlouhodobou komunikaci. 

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241