TRIGEMA PROPAGUJE NOVÝ PROJEKT NA ŠTÍTOVÉ PLACHTĚ V LETŇANECH

Trigema propaguje nový projekt na štítové plachtě v Letňanech

Společnost Trigema, a.s. představuje svůj developerský projekt 2Barevné Letňany na štítové ploše z portfolia společnosti Famedia. Bytový projekt 2Barevné Letňany dostal ocenění v Best of realty, na což upozorňuje také vizuál na štítové ploše v ulici Tupolevově/Rýmařovské v pražských Letňanech. Plocha se nachází přímo naproti příjezdu/výjezdu z OC Letňany a plaveckého stadionu a je viditelná jak z ulice Tupolevovy/Rýmařovské, přilehlých zastávek MHD, tak také z OC Letňany.

Dlouhodobá OOH kampaň zajistí společnosti Trigema, že se jejich projekt dostane daleko více do podvědomí lidí. Štítová plocha je v lokalitě dominantní, a tak reklamu na ní nelze přehlédnout.

„2Barevné Letňany jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného bytového projektu Barevné Letňany, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům. Nové Barevné Letňany si do erbu vetkly barvu zelenou, a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení.“

Zdroj: http://www.2barevneletnany.cz/cs/o-projektu/

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241