WESTERN VŠECHNY CESTY VEDOU DO HROBU LÁKÁ PROSTŘEDNICTVÍM DIGIBOARDŮ DO KIN

Western Všechny cesty vedou do hrobu láká prostřednictvím digiboardů do kin

Seth MacFarlane, scénárista, režisér, herec, muzikant či animátor, představuje svůj nový film Všechny cesty vedou do hrobu (v originále Million Ways to Die in the West), ke kterému si sám napsal scénář, sám se chopil režisérského křesla a také si ve snímku zahrál hlavní roli. Jeho zatím nejúspěšnějším filmem byla komedie Méďa (v originále Ted), ke které v roce 2015 přibude pokračování Méďa 2.

Westernová komedie, v hlavní roli s již zmiňovaným Sethem MacFarlanem a Charlize Theron, má v České republice premiéru 12. června a do kin ji uvede distribuční společnost CinemArt. Společnost CinemArt, která již delší dobu spolupracuje se společností Famedia v oblasti digitální venkovní reklamy, zvolila pro tento film opět populární digiboardy v ulicích Wilsonova z centra, do centra, V Holešovičkách a v Prosecké/Vysočanské ulici.  Reklamní spot tak běží po celý červen na pražských digiboardech v pravidelném intervalu 1x2 minuty a láká návštěvníky na novou komedii.

„Albert (Seth MacFarlane) se protlouká jako nepříliš úspěšný pasák ovcí, bydlí u rodičů a právě dostal kopačky od okaté Louise (Amanda Seyfried), které vadí jeho celoživotní zbabělost. Ke své smůle totiž žije v době, kdy se každý druhý konflikt řeší soubojem na pistole, a on přitom vůbec neumí střílet. I na notorického outsidera se ale někdy může usmát štěstí. To Albertovo se právě přistěhovalo do jeho města, jmenuje se Anna (Charlize Theron) a nejen že trefí deset terčů z deseti, ale navíc má s Albertem svatou trpělivost a nezdolné odhodlání ho to taky naučit.“ (CinemArt)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/334972-vsechny-cesty-vedou-do-hrobu/videa/

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241