3H SERVIS SE PŘEDSTAVUJE BIGBOARDEM S KREATIVNÍ NÁSTAVBOU

3H Servis se představuje bigboardem s kreativní nástavbou

Autorizovaný servis pro značku Škoda a specialista automobilů značek Opel a Ford 3H servis využil pro svoji propagaci reklamní plochu z portfolia společnosti Famedia. Venkovní kampaň je dlouhodobá a slouží jak jako prezentace služeb 3H servisu, tak také jako navigační plocha, usnadňující zákazníkovi cestu k servisu, který je od nosiče vzdálen 500 metrů.

3H servis mění svůj vizuál podle ročního období, například v zimě nabízel mytí vozů za akční cenu a na jaře přišel samozřejmě s novým vizuálem o výhodné akci na přezutí kol a mytí vozidel. Právě jarní kampaň byla rozšířena o kreativní nástavbu v podobě kola od vozu. Nástavby jsou ve venkovní reklamě stále více oblíbené, neboť dělají běžnou reklamní kampaň netradiční, což samozřejmě více zaujme a tudíž má kampaň větší zásah na cílovou skupinu.

3H servis je proslulý svými výhodnými akcemi pro své zákazníky a jeho sídlo je hned vedle benzínové pumpy OMW v ulici 5. května v Praze. Motto 3H servisu je rázné, ale za to vše říkající: „Všude nás štvali, tak jsme si udělali vlastní servis. Pokud jsme Vás naštvali my, řekněte nám to prosím. “

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241