ATRAKTIVNÍ LED DISPLEJ ZDOBILA REKLAMA ŘETĚZCE HALFPRICE

Atraktivní LED displej zdobila reklama řetězce HalfPrice

V samém centru Prahy, na Václavském náměstí, se v prosinci objevila reklama obchodu HalfPrice, kterou jsme vybraly ve spolupráci s agenturou. Pro kampaň jsme využily digitální LED obrazovku, která se nachází na roku Václavského námstí a ulice 28. října. Plocha je velmi dobře viditelná z širokého okolí a v její blízkosti se nachází množství obchodů, výstupů z metra dvou linek a nespočet restaurací. Zkrátka je umístěna na velmi frekventovaném místě.

Digitalizace je přítomna v každém odvětví a ani reklama není výjimkou. LED displej zaujme na první pohled. Atraktivním se stává díky dynamice obrazu. Lze na něm zobrazit jak několik reklam, tak i přehrát videa. Digitální obrazovky mají proto velký potenciál zaujmout kolemjdoucí.

Maloobchodní řetězec HalfPrice se v České republice poprvé objevil na konci roku 2021 a to v obchodním centru Galerie Harfa v Praze. Nabízí především oblečení, obuv a doplňky. Koncept sítě je off-price, v rámci kterého nabízí značkové zboží přímo od výrobců za nízké ceny.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241