CENTRUM ČERNÝ MOST UVIDÍTE I V TOMTO ROCE NA PLOCHÁCH Z NAŠEHO PORTFOLIA

Centrum Černý Most uvidíte i v tomto roce na plochách z našeho portfolia

I v roce 2017 byla společnost FAMEDIA vybrána pro realizaci venkovních reklamních kampaní centra Černý Most. Na první z nich, lednovou, byly zvoleny jak osvědčené LED obrazovky na hlavních pražských tazích a v centru města, tak reklamní bigboardy v podobně atraktivních, prémiových lokalitách. Jako první si na tyto plochy klient přál umístit kampaň s názvem Unexpected Sales, na kterou budou navazovat i kampaně následující.

Díky velké flexibilitě a možnosti rychlého nasazení spotů na digiboardech střídá klient motivy častěji a využívá tyto plochy i pro komunikaci drobných eventů právě v centru. Mimo outdoorových LED obrazovek využívá toto centrum i DigiCLV formáty ve vlastních prostorách nebo mostní navigace.

„Centrum Černý Most je nyní nejmodernějším centrem v Praze, které vyniká nápaditým a originálním designem, atraktivním portfoliem značek a lákavou nabídkou nadstandardních služeb, včetně nového technicky propracovaného věrnostního programu. Centrum za svojí originální barevnou fasádou skrývá plochu necelých 82 000 m2 s téměř 3 200 parkovacími místy a 169 obchodními jednotkami, které vám přináší širokou škálu zboží a služeb.“

(Zdroj: http://centrumcernymost.cz/centre)

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241