DALIBOR JANDA A KAPELA CHINASKI ROZEHRAJÍ DIGIBOARDY V PRAZE

Dalibor Janda a kapela Chinaski rozehrají digiboardy v Praze

Listopadovou reklamní kampaň kapely Chinaski a zpěváka Dalibora Jandy spojuje jedna věc, a to forma propagace.  Pro obě tyto reklamní kampaně byly vybrány digiboardy z portfolia společnosti Famedia.

Kapela Chinaski je česká pop rocková skupina, která je na tuzemské hudební scéně již dlouhou dobu a jako každý rok, plánuje potěšit fanoušky svým vystoupením. V roce 2014 ovšem bude koncert výjimečný, neboť kapela slaví 20 let působení na hudební scéně. Koncert k dvacetiletému výročí kapely se bude konat 6. února 2014 v pražské O2 areně a kapela svým fanouškům slibuje například speciálně sestavený repertoár a také scénu.

Spot na digiboardech v ulici Wilsonově ve směru z centra, V Holešovičkách a také v Prosecké/Vysočanské ulici zve na jejich narozeninový večírek.  Strategicky rozmístěné a výborně viditelné digiboardy tak promítají po celý měsíc pozvánku na koncert v pravidelném intervalu 1x4 minuty.

Odkaz na video ZDE

Dalibor Janda, zpěvák a jedna z ikon české hudební scény, se rozhodl ukončit v roce 2013 svoji třicetiletou hudební kariéru ve velkém stylu, a to rovnou v pražské O2 areně. Připravovaná show, která se bude konat 17. prosince, patří mezi ty nejvelkolepější a nejnákladnější v jeho hudební kariéře. Dalibor Janda se svým posledním koncertem rozloučí se svými fanoušky a zároveň s nimi oslaví své 60. narozeniny.

Vybrané digiboardy, propagující velkolepý koncert zpěváka, se nachází ve výborných lokalitách a jsou viditelné na velkou vzdálenost. Reklamní spot, který zve k návštěvě koncertu, můžete vidět v ulici Wilsonově ve směru z centra, V Holešovičkách a také v Prosecké/Vysočanské ulici v pravidelném intervalu 1x4 minuty, a to po celý listopad od 6:00 do 22:00.

Odkaz na video ZDE

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241