DIGIBOARDY V PRAZE ZVOU DO KIN NA AKČNÍ FILM NA HRANĚ ZÍTŘKA

Digiboardy v Praze zvou do kin na akční film Na hraně zítřka

Americko-australský akční sci-fi thriller Na hraně zítřka, v originálním znění Edge of Tomorrow, má premiéru 5. června, a to jak ve 2D, tak také 3D formátu. Film je natočen podle knižní předlohy od japonského autora Hiroši Sakurazaka a hlavní roli ztvárnil Tom Cruise a Emily Blunt. Slogan filmu je: „Žít, zemřít, zažít znovu.“.

Reklamní spot na pražských digiboardech v ulicích Wilsonova do centra i z centra, V Holešovičkách a také v Prosecké ulici láká na jedinečný filmový zážitek, kterým filmové zpracování japonské knihy rozhodně je, a to nejen pro fanoušky science fiction. Spot běží v pravidelném intervalu 1x2 minuty po celý červen.

Společnost Warner Bros. CZ pro filmy, které uvádí do kin, velmi ráda využívá venkovní propagaci formou digiboardů. Ty totiž nabízí možnost pohyblivého spotu, který je vysílán po celý den od 6:00 do 22:00. Reklama tak má daleko vyšší zásah, než statická forma venkovní reklamy. Pro filmové novinky je tak tato propagace tou nejlepší možností.

„Příběh se odehrává v blízké budoucnosti. Mimikové, mimozemská rasa připomínající včelí kolonii, vytrvale útočí na Zemi, obracejí velká města v hromadu trosek a zanechávají za sebou miliony lidských obětí. Podplukovník Bill Cage (Tom Cruise), který nikdy nebyl v žádné bitvě, je bez cirátů degradován a s nulovým výcvikem a mizernou výzbrojí poslán splnit úkol, který není ničím jiným než sebevražednou misí.“  (Warner Bros. CZ)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241