FAMEDIA OSLAVILA SVÉ 1. NAROZENINY

Famedia oslavila své 1. narozeniny

Rok 2012 je už skoro za námi. Tak, jako my všichni je i společnost Famedia o rok starší. K 29. prosinci tomu bude rok, co je Famedia na trhu s venkovní reklamou. První narozeniny jsou důležitá událost, a proto jsme se rozhodli uspořádat pořádnou oslavu.

Pro zorganizování naší první oslavy byla vybrána společnost FunMio s.r.o., neboť pořádá netradiční a velkolepé večírky, na které člověk jen tak nezapomene.  

Oslava se konala 6. prosince. Začínali jsme v hotelu Baroko v pražských Malešicích. Tam na nás čekal raut, občerstvení a samozřejmě také program.

Ten spočíval v tom, že každý sestavený tým navrhl podle zadaných slov vlastní vizuál na bigboard. Poté byl vybrán nejlepší návrh, který se nechal vytisknout.

Tímto párty ovšem nekončila, protože před hotelem na nás čekaly dvě bílé Hummer limuzíny, které nás odvezly k bigboardové ploše, kde si vítězný tým svůj návrh vylepil.

Poté jsme limuzínami pokračovali až k hotelu Fusion v centru Prahy, kde se oslava protáhla až do ranních hodin. Jsme rádi, že jste s námi oslavili náš první rok a doufáme, že společně oslavíme ještě dalších pár let.

Užijte si krásný adventní čas. Vaše Famedia.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241