FAMEDIA REDESIGNOVALA SVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Famedia redesignovala své webové stránky

Nový design a služby, více článků a v neposlední řadě pár nových vychytávek pro usnadnění nákupu ploch. Toto je něco málo z novinek, které vás čekají na našem redesignovaném webu, který jsme pro vás spustili v lednu 2014.

Na famedia.cz je propracovanější ovládání – to znamená více intuitivní, a to včetně nápovědy. Naše webové stránky jsou plné nových informací zvláště o službách, které vám od roku 2014 nově nabízíme. Jedná se například o online marketing, včetně tvorby webových stránek či nabídku grafických a produkčních služeb.

Kromě již zmíněných novinek se můžete podívat, jak vypadá náš tým, abyste věděli, s kým budete jednat. V sekci novinky se dočtete, které firmy u nás již inzerovaly, co je nového v OOH a jaké kampaně visí aktuálně na našich nosičích.

Katalog ploch je proti původní verzi daleko přehlednější, najdete zde více informací o plochách a také více fotografií. Unikátní novinkou je také chat. Kdykoli si nebudete vědět s čímkoli rady, stačí dotaz napsat do chatovacího okénka a obratem vás bude někdo kontaktovat a dotaz vám zodpoví.

Nesmíme zapomenout také na „last minute“ plochy, které jsou v dnešní době velmi oblíbené. U nás najdete každý měsíc spoustu last minute nabídek  - od bigboardů až po štítové plochy, a to vše za zvýhodněné ceny.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241