FAMEDIA SE PREZENTUJE NA BIGBOARDECH PO CELÉ ČR

Famedia se prezentuje na bigboardech po celé ČR

Společnost Famedia, specialista na venkovní reklamu, představila v březnu 2013 také svoji venkovní reklamní kampaň. Famedia se tak se svojí kampaní připojila k zadavatelům venkovní reklamy a využila tímto pro svůj prospěch produkty, které sama nabízí.

Reklamní bigboardy jsou kromě Prahy a Brna i v dalších významných městech po celé ČR, za zmínku stojí např. Zlín, Opava a v neposlední řadě Ostrava. Na vybraných, strategicky rozmístěných bigboardech prezentovala Famedia své logo na dobře známém růžovém podkladu.

Díky nápadnému vizuálu jsou bigboardy nepřehlédnutelné a viditelné na velkou vzdálenost. Kromě loga jsou na vybraných bigboardech představovány také internetové stránky, které Famedia provozuje.  

Famedia má kromě svých domovských webových stránek famedia.cz, které nabízí zákazníkům, první online katalog ploch po celé ČR, také weby digiboardy.cz. Ty byly spuštěny teprve nedávno a nabízí svým návštěvníkům veškeré informace o digitální reklamě a také široký výběr ploch po celé Praze jak v outdooru, tak indooru.

Kromě dvou již zmíněných webů vlastní Famedia také bigboardy.cz, které obsahují veškeré bigboardové plochy z našeho portfolia. Hlavní předností tohoto webu je snadná ovladatelnost a také přehlednost, proto jsou bigboardy.cz pro klienty snadnou pomůckou, jak si jednoduše vybrat plochy pro svoji reklamu.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241