FAMEDIA SPUSTILA NOVÝ WEB DIGIBOARDY.CZ

Famedia spustila nový web digiboardy.cz

Přesně rok poté, co jsme spustili tyto webové stránky famedia.cz pro Vás máme další překvapení. Neustále rozšiřujeme naše portfolio, které už teď má přes 400 ploch a další stále přibývají. Proto jsme pro Vás také připravili úplnou novinku a tou je nový webový portál digiboardy.cz.

Na stránkách digiboardy.cz najdete širokou nabídku LED obrazovek a nosičů, které jsou rozmístěné po celé Praze na důležitých dopravních tepnách, jako jsou ulice Wilsonova DC,Wilsonova ZCStrakonická5.května5.května BauhausBohdaleckáČeskomoravská, V Holešovičkách Dobříšská.

Full HD obrazovky máme také v oblíbených obchodních centrech po celé Praze a to: Metropole ZličínArkády PankrácAtrium FloraLetňanyNovodvorská Plaza, Palladium a v neposlední řadě také na Nový Smíchov.

Dynamická LED reklama je v poslední době čím dál tím více oblíbená, neboť není statická a zaujme právě pohybemSpoty se také dají kdykoliv změnit, což je nesporná výhoda, neboť můžete během pár minut nahrát novou reklamuVíce o výhodách, technologiích či referencích firem, které u nás už na LED nosičích inzerovaly, najdete na nových internetových stránkách digiboardy.cz

Webové stránky digiboardy.cz jsou sestaveny tak, aby Vám poskytly maximální informace o nabízených službách. Hledání ploch a případný nákup pro Vás bude teď ještě jednodušší.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241