FILM DOBRODRUŽSTVÍ PANA PEABODYHO A SHERMANA ROZVESELÍ ŘIDIČE SPOTEM NA DIGIBOARDECH

Film Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana rozveselí řidiče spotem na digiboardech

Distribuční společnost CinemArt uvádí v březnu do kin animovaný film Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana, v originálním znění Mr. Peabody & Sherman. Tento film má premiéru 6. března 2014 a o část jeho venkovní propagace se postarala společnost Famedia. Spot v délce 10 vteřin zdobí celý březen všechny čtyři digiboardy z portfolia společnosti Famedia.

Jedná se jednak o velmi oblíbenou lokalitu ve Wilsonově ulici ve směru z centra i do centra a také o neméně populární digiboardy v ulicích V Holešovičkách a Prosecké/Vysočanské, také ve směru do centra Prahy. Spoty běží v pravidelném intervalu 1x2 minuty, a to vždy od 6:00 do 22:00.

Kromě digiboardů byla pro prezentaci nové komedie vybrána i štítová plocha v ulici Radlické ve směru do centra. Štít o rozměrech 8,5x8 m je osvětlený a viditelný na velkou vzdálenost. Nachází se v lokalitě s vysokou hustotou provozu, a to okolo 28tis. vozidel/den. Plocha je umístěna ve směru k ulici Dobříšské či k OC Nový Smíchov.

Reklamní spot je doplněn sloganem: „Zanechávají v dějinách svoji stopu“. Pohyblivý vizuál také doplňuje datum premiéry a název filmu.

„Pan Peabody je geniální jako Einstein, vtipný jako Oscar Wilde, odvážný jako Indiana Jones, má deduktivní schopnosti Sherlocka Holmese, styl oblékání Jamese Bonda a kulinářské dovednosti Zdeňka Pohlreicha. Je také světově proslulou celebritou, držitelem Nobelovy ceny, olympijským vítězem ve skoku a desetiboji. A navíc je pes. Díky svým schopnostem a navzdory tomu, že je šelma, adoptoval pan Peabody malého kluka Shermana, kterého od plenek vychovává tak, jak nejlépe umí. Přesto si občas musí přiznat, že je to snad jediná věc, která mu tak úplně nejde a že má co dělat, aby se Shermanem vůbec udržel krok.“ (CinemArt)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/291174-dobrodruzstvi-pana-peabodyho-a-shermana/   

 

Odkaz na video ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241