GTA V. ODSTARTOVALO V ZÁŘÍ OOH KAMPAŇ NA BIGBOARDECH

GTA V. odstartovalo v září OOH kampaň na bigboardech

Milovníci her již netrpělivě očekávají 17. září, neboť v tento den jde do prodeje zbrusu nová hra Grand Theft Auto Five (GTA V.). Tato velmi oblíbená hra slibuje mnohé vychytávky, o kterých se v diskuzích mluví již teď, před oficiálním zahájením prodeje. Na veřejnost se totiž dostala originální verze pro herní konzoli Xbox 360 a tak internetem kolují videa s ještě nevydanou hrou.  

Jednou z mnohých diskutovaných inovací je skvělá grafika, neboť mnoho pohybů je převzato ze hry Max Payne 3, na scénu se také vracejí gangy a hráč si může ve hře užít spoustu novinek, jako je např. kouření jointů, bongů a zvířata jsou také daleko realističtější, než v předchozích verzích. Tvůrci mysleli opravdu na všechno a tak už nezbývá nic, než jen vyčkat na 17. září a zažít napětí a zábavu s nejočekávanější hrou roku GTA V.

GTA V. tak odstartovalo propagaci své nové hry také v OOH reklamě. Bigboardy z portfolia společnosti Famedia představují novou hru na barevném nápaditém vizuálu s grafikou hry a také s datem oficiálního zahájení prodeje. Reklamní kampaň cílí na Prahu, a tak jsou plochy s motivem GTA V. rozmístěny po celém hlavním městě na těch nejdůležitějších dopravních tepnách a ve výborných lokalitách. Reklamní kampaň byla v režii společnosti Famedia. 

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241