„KONEC TEMNÝCH ČASŮ“, PŘICHÁZÍ NOVÉ INFINITI Q50 SE SVOJÍ OOH KAMPANÍ

„Konec temných časů“, přichází nové Infiniti Q50 se svojí OOH kampaní

Infiniti Praha se po měsíční pauze vrací zpět do OOH - tentokrát s modelem vozu Q50 pro jehož propagaci si vybralo bigboardy a digiboard v Praze. Infiniti Praha před Vánocemi představilo své nové SUV Infitini QX70 a hned v únoru následujícího roku přichází na trh s další novinkou.

Tentokrát jde o sedan Infiniti Q50, který se prezentuje na bigboardech po celé Praze a také spotem na digiboardu ve Wilsonově ulici ve směru do centra Prahy. Nový vůz je propagován sloganem: „Konec temných časů“.

Pro prezentaci vozu byly vybrány bigboardy na frekventovaných tazích jak ve směru do centra, tak také z centra. Mezi vybranými lokalitami nechybí například Štěrboholská spojka, ulice K Barrandovu či Palmovka. Jak již bylo řečeno, Infiniti se představuje také na digiboardu v Praze a se svým spotem zdobí ulici Wilsonovu ve směru do centra. Zde je vysoká frekvence dopravy a každý den se tu tvoří dlouhé kolony, a tak zde auta pouze popojíždějí. Spot na tomto digiboardu bude mít proto maximální zásah.

Infiniti opět vsadilo na jednoduchý, avšak krásný vizuál, který rozhodně funguje. Od minulé kampaně zůstal modrý podklad, na němž je tentokrát model vozu Q50 a slogan, víc totiž není potřeba.

„Design, který porušuje pravidla, místo aby se jimi řídil, popírá konvence, místo aby je dodržoval, a odmítá očekávání, místo aby je potvrzoval – jedině takový design má dostatek svobody k tomu, aby pozvedl tvar i funkci k novým výšinám inspirovaným vašimi potřebami.“

Zdroj: http://www.infiniti-q50.cz/

Odkaz na video ZDE

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241