LONGINES NA EXKLUZIVNÍM NOSIČI NA LETIŠTI VÁCLAVA HAVLA

Longines na exkluzivním nosiči na Letišti Václava Havla

Hodinářství Bechyně, s.r.o. je specializovaná prodejna na kvalitní švýcarské a německé náramkové hodinky. Pro prezentaci značky  Longines zvolilo tu nejlepší možnou variantu propagace a to exkluzivní plochu na Letišti Václava Havla.

Společnost Famedia má tuto reklamní plochu ve svém portfoliu a tak stojí také za touto reklamní kampaní. Tento reklamní nosič je atypických rozměrů 28x12 m o celkové ploše 335m2 a je druhou největší plochou v areálu letiště. Nachází se v ulici Aviatické

Tato štítová plachta je situována přímo proti Terminálu 2 a také u velkého parkoviště, kde denně projede či zaparkuje velké množství aut, taxi vozů a MHD. 

Reklamní plocha je samozřejmě osvětlená, což je vzhledem k termínu reklamní kampaně obrovská výhoda, neboť je v zimních měsících brzy tma. Zásah kampaně bude tedy co největší, protože si díky osvětlení plochy všimne každý.

Na vizuálu můžeme vidět populární herečku Kate Winslet, jejíž nejznámější filmovou rolí je role krásná a bohatá Rose v oblíbeném filmu Titanic. Reklamní kampaň propaguje heslem: „Elegance is an attitude“,  tedy „elegance je postoj.“

 

Odkaz na článek na mediguru.cz ZDE

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241