MOBIL POHOTOVOST NA VELKOFORMÁTOVÝCH PLOCHÁCH PO CELÉ PRAZE

Mobil Pohotovost na velkoformátových plochách po celé Praze

Mobil Pohotovost, specialista na prodej mobilních telefonů, se pro březnovou kampaň rozhodla využít prémiové reklamní nosiče v Praze. Jedním z nich byl i double bigboard nacházející se na ulici Liberecká ve směru do centra. Velkou výhodou této plochy je její umístění na frekventovaném pražském tahu a osvětlení, které zajišťuje viditelnost i ve večerních hodinách.

Hlavním cílem kampaně bylo propagovat nové produkty v nabídce firmy, konkrétně mobilní telefon Samsung Galaxy S24 Ultra a hodinky Watch6. Společnost si proto vybrala několik klíčových ploch po Praze, především na hlavních tazích, aby zajistila maximální dosah pro svou novou reklamu.

Double bigboard, který můžeme vidět na fotce, kombinuje dva klasické billboardy umístěné vedle sebe. Díky většímu rozměru tak dokáže upoutat širší okruh cílové skupiny. Navíc působí profesionálně, což může posílit obraz značky a získat důvěru zákazníků.

Servisní centra Mobil Pohotovosti poskytují nejen prodejní služby, ale rovněž nabízejí možnost prodeje starých zařízení a profesionální servisní péči.

 

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241