NEJVĚTŠÍ OSVĚTLENÁ PLOCHA S NOVÝM VIZUÁLEM, TENTOKRÁT S LAMA MOBILE

Největší osvětlená plocha s novým vizuálem, tentokrát s Lama mobile

Společnost Famedia ve spolupráci se společností Starcom MediaVest Group zrealizovala venkovní komunikaci pro nového operátora, a to pro Lama mobile. Lama mobile spadá do silné české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP, která kromě jiného nabízí také plyn, elektřinu či reality a nemovitosti.

Pro propagaci nového operátora, který se chystá na českých trh, byla vybrána ta nejlukrativnější plocha, kterou má Famedia ve svém portfoliu, a to největší osvětlená štítová plocha v České republice v ulici 5. května.

Tato plocha je u klientů velmi oblíbená vzhledem k lokalitě umístění a také svému rozměru. Štít se totiž nachází v ulici 5. května ve směru do centra hlavního města a to v úseku s maximální povolenou rychlostí 50km/h. Ulice 5. května je také hlavním přivaděčem z D1 do Prahy. Osvětlení plochy zajistí její výbornou viditelnost po celý den i noc, což klient zvláště ocení v podzimních a zimních měsících, kdy se velmi brzy stmívá. Rozměr reklamní plochy je 100x9 m a užitá plocha 900m2. A jak už bylo řečeno, plocha je tak právem prezentována jako největší osvětlená plocha.

Lama mobile vybrala nápaditý a barevný vizuál s jejich známým maskotem - lamou. Lama se na reklamní plachtě představuje slogany: „Jsme lidový operátor..., …a nabízíme, levné volání, …, …a navíc plyn a elektřinu.“ Na vizuálu dále nechybí také odkaz na internetové stránky www.lamamobile.cz a v neposlední řadě logo společnosti a také infolinka, kam může zákazník zavolat (848 11 22 11).

„Rádi bychom se vám představili. Jsme LAMA – nový plnohodnotný virtuální mobilní operátor na trhu. A nejen to. Ptáte se, co to vlastně znamená? V jednoduchosti to, že budeme o vás pečovat přímo u nás a i ceny a tarify nastavíme tak, abyste z  toho profitovali právě vy, naši zákazníci. Myslíme si totiž, že stále je prostor na zlevňování za volání.“
Zdroj: www.lamamobile.cz

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241