NEJVĚTŠÍ OSVĚTLENÁ REKLAMNÍ PLOCHA ZDOBÍ PRAŽSKOU MAGISTRÁLU 5.KVĚTNA

Největší osvětlená reklamní plocha zdobí pražskou magistrálu 5.května

Společnost Famedia má ve svém portfoliu nejdelší osvětlenou reklamní plochu v České republice, a tak jako jediná komunikační agentura může svým klientům nabídnout exkluzivní nosič, který je na našem území jen jeden.

Štítová plocha se nachází na jedné z pražských magistrál v ulici 5. května ve směru do centra Prahy. Nosič má rozměr 100x9 m a jeho užitá plocha je 900 m2. Kvůli tomuto rozměru a také osvětlení se pyšní titulem:  „Největší osvětlená štítová reklamní plachta v České republice.“

Reklamní kampaně na této ploše si tak všimne každý řidič, který projede daným místem jak ve směru do centra Prahy, tak také z centra. Štítová plocha je ve svém okolí dominantní, a tak na sebe, na rozdíl od zbylých formátů OOH, kterých je na magistrále přespříliš, strhává pozornost.

Ulice 5. května slouží jako hlavní přivaděč do Prahy z dálnice D1 ve směru z Brna. Dálnice D1 je nejvytíženější dálnice v České republice a tomu také odpovídá množství aut, které díky propojení obou silnic daným místem projede.

Reklamní plachta je samozřejmě osvětlená, což zajišťuje její výbornou viditelnost po celý den i noc.  Klienti zvláště ocení osvětlení v zimních měsících, kdy se velmi brzy stmívá, a jejich reklama je díky světlům stále výborně vidět i v dopravní špičce.

V daném místě je kvůli snížení hluku maximální povolená rychlost 50km/h, a tudíž je zde vysoká hustota provozu. Podle údajů získaných od Technické správy komunikací hl. m. Prahy daným místem projede okolo 90 000 aut za den a tvoří se zde časté kolony.

Tuto exkluzivní reklamní plochu využívají pro svoji prezentaci velké a známé společnosti. Mezi ně patří například Bomton studia, politické hnutí ANO, týdeník 5 + 2 dny a v neposlední řadě také společnost AGROFERT HOLDING, a.s., LAMA mobile či obchodní centra jako Centrum Černý Most a Obchodní centrum Chodov. Reklamní kampaň na této lukrativní ploše výborně reprezentuje společnost, která zde inzeruje, neboť tato plocha se řadí mezi svého druhu jedinečné, a každý si ji tak zapamatuje.

Reklamní štítová plachta lze samozřejmě na přání klienta rozšířit o nástavby. Tak se může z klasické štítové plochy vytvořit kreativní a netypická reklama, která, jak vyplývá z výzkumů o účinnosti OOH, nejvíce zaujme.

Cílovou skupinou pro reklamu na této ploše jsou převážně řidiči, ale i cestující, kteří jezdí meziměstskými či dálkovými autobusy. Poblíž plochy se nachází benzínová pumpa, obchod Baumax, kancelářské budovy či autoservis. Pokud tedy chcete svoji reklamu cílit na co největší sortu lidí, je reklama na největší osvětlené ploše v České republice pro vás ta nejlepší forma OOH propagace.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241