PHASE SEDAČKY NA BILLBOARDECH PO CELÉ PRAZE

Phase sedačky na billboardech po celé Praze

Společnost PHASE SLOVAKIA, s.r.o. přišla v únoru s venkovní kampaní, kde propaguje své produkty - trendové sedačky. Hlavní tváří této reklamní kampaně je známý a oblíbený moderátor pořadu Jak se staví sen, Pavel Cejnar. Ten se objevil na billboardech po celé Praze jako tvář kampaně firmy Phase sedačky.

Venkovní kampaň zajišťovala společnost Famedia, která na přání klienta vybrala ty nejfrekventovanější dopravní tahy po celé Praze, aby byl zásah kampaně co nejvyšší. Plochy jsou samozřejmě strategicky rozmístěné tak, aby pokryly velkou část Prahy, zejména již zmiňované dopravní tahy.

Společnost Phase sedačky je na trhu s nábytkem poměrně nováčkem. Vznikla před pěti lety a za tu dobu si dokázala vybudovat své místo na trhu. Dnes již patří mezi firmu, která nabízí jedny z nejžádanějších sedaček v České i Slovenské republice. Firma, jejíž hlavním heslem je „Staráme se o vás před objednáním, během nákupu a i po dodání“, nabízí svým zákazníkům záruku vrácení peněz, což inzeruje také na billboardových plochách.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241