REKLAMNÍ BANNER ROZZÁŘIL FOYER V HOTELU HILTON

Reklamní banner rozzářil foyer v hotelu Hilton

Společnost Famedia poskytuje svým klientům kromě pronájmu OOH nosičů také veškerý servis s tím spojený. Snažíme se vyhovět přání našich klientů, a tak jsme pro připravovanou akci v pražském hotelu Hilton pro našeho klienta YSoft zajistili tisk a následnou instalaci reklamního banneru. Plachta vítala návštěvníky VIP eventu ve foyer hotelu Hilton po celý čtvrtek 30. ledna, kdy se událost konala.

Kromě tisku a instalace banneru o rozměrech 5x20 m, který byl umístěn, jak již bylo řečeno, v luxusním hotelu Hilton, měla Famedia na starosti také jeho následnou deinstalaci a likvidaci. Vizuál společnosti YSoft byl na oranžovém podkladu. Na banneru nechybělo logo společnosti, název eventu: „YSoft SafeQ 5 product launch“ a také obrázek lidské ruky se slogany.

„Y Soft je mezinárodní společnost nabízející unikátní tiskové řešení (software i hardware), které umožňuje společnostem a organizacím efektivně kontrolovat náklady, snížit plýtvání, zvýšit komfort uživatelů a pozitivně působit na životní prostředí.“ 

Zdroj: http://www.ysoft.cz/O-nas/Y-Soft-dnes

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241