REKLAMNÍ ŠTÍTY PO CELÉ ČR PRO MERCEDES-BENZ CITAN

Reklamní štíty po celé ČR pro Mercedes-Benz Citan

Mercedes-Benz kromě reklamních kampaní na osobní automobily, které společnost Famedia realizovala už v minulosti, přešla do venkovní reklamy také se svými užitkovými vozy. Svůj nový Mercedes-Benz Citan představuje heslem: „Co se neudělalo dneska, stihlo se už včera.“

Pro prezentaci svého nového automobilu si vybrala hvězdu z 80. let, Richarda Deana Andersona, představitele tajného agenta MacGyvera. Tento hrdina stejnojmenného seriálu si dokázal vždy poradit v každé situaci. Od natáčení seriálu už uběhlo pár let a tak MacGyver už není v takové formě, jako býval, neboť je z něj dnes už muž ve středních letech. Bystrá hlava mu však zůstala a teď je kromě kobercovky a švýcarského nožíku jeho nejlepším kamarádem nový Mercedes-Benz Citan.

I za touto novou venkovní reklamní kampaní stojí společnost FamediaKampaň můžete vidět na lukrativních štítových plachtách v PrazeBrně a dalších městech České republiky. Plochy byly opět vybrány tak, aby kampaň zasáhla co nejvíce lidí, takže jsou motivy známé automobilky pověšeny na důležitých dopravních tepnách, kde je po celý den hustý provoz a velmi často se zde tvoří kolony. Plochy jsou osvětlené a výborně viditelné z velké vzdálenosti. Reklamní kampaň poběží celý a říjen a listopad 2012.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241