ROBOCOP SE OPĚT CHYSTÁ DO KIN A ZVE SVÉ FANOUŠKY TAKÉ OOH KOMUNIKACÍ

Robocop se opět chystá do kin a zve své fanoušky také OOH komunikací

Původní anglický film Robocop z roku 1987 se v roce 2014 dočkal svého remaku. Tentokrát se tvorby filmu chopily Spojené státy americké. Ve čtvrtek 6. února ho do kin uvede společnost Forum Film Czech, s.r.o.

Famedia měla v režii část OOH propagace k filmu. Pro prezentaci nového Robocopa byly vybrány lukrativní štítové plochy v Brně a také bigboardy v Ostravě a Plzni. Portfolio společnosti Famedia zahrnuje plochy nejen v Praze a Brně, ale také v menších městech, napříč celou republikou.

Oba vybrané formáty OOH jsou velmi oblíbené. Štítové plochy jsou výraznější, neboť mají větší užitou plochu. Také bigboardy upoutají pozornost každého řidiče, a to převážně v momentě, kdy je vhodně zvolený vizuál. Vizuál k filmu je barevný a je na něm vyobrazen Robocop na motorce, samozřejmě spolu s datem premiéry. Film bude kromě klasického kina možné zhlédnout také v IMAXU. Vizuál příznačně doplňuje slogan: „Zločin má nového nepřítele“ a je výrazný, takže ho rozhodně nepřehlédnete, ať ho uvidíte na štítových plochách nebo na bigboardech.

"A tak se v odvážném experimentu zrodí RoboCop - napůl člověk a napůl stroj, dokonalý protivník všech kriminálních živlů. OmniCorp už plánuje jeho nasazení v co největším počtu míst, ale nepočítají s tím, že uvnitř stroje je myslící lidská bytost, která nedokáže potlačit vzpomínky na svou minulost." (Forum Film CZ)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/243794-robocop/videa/

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241