ŠTÍTOVÁ PLOCHA U PLYNÁRNY POMŮŽE ROZZÁŘIT VAŠI ZNAČKU ČI PRODUKT

Štítová plocha U plynárny pomůže rozzářit vaši značku či produkt

Výborná viditelnost, velká užitá plocha a dobrá lokalita s vysokou hustotou provozu, to jsou velmi důležité atributy, které exkluzivní nosič musí mít. Štítová plocha v ulici U plynárny v Praze 4 všechno splňuje.

Tento štít o rozměrech 16x14,8 m je vidět až ze vzdálenosti přes 200 m a jeho nesporná výhoda je, že je viditelný jak z ulice Bohdalecké, tak také ze Záběhlické a v neposlední řadě i z ulice Chodovské.

Podle údajů získaných od Technické správy komunikací hl. m. Prahy daným místem projede okolo 63 805 vozidel/den, a to včetně MHD, jejíž zastávky se nacházejí v blízkosti plochy.

Na frekventované křižovatce, kde je plocha umístěna, se nachází také nově postavený obchodní dům Baumax, Kaufland či čerpací stanice. Osvětlení štítové plochy je samozřejmostí, plocha je tak výborně viditelná a díky světlům dominantní nejen ve dne, ale i v noci. 

V okolí plochy je vysoký výskyt chodců, cestujících MHD či řidičů. Je zde totiž výjezd/příjezd z D1 či Jižní spojky a také se zde zachází zmíněné obchodní domy, do kterých se lidé z okolí sjíždí nakupovat. Reklama na ploše tak cílí na široké a různorodé spektrum společnosti.

Na této štítové plachtě inzerují převážně velké a známé společnosti jako například Mercedes-Benz, Bonavita, Kara a jiné. 

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241