ÚSPĚŠNÝ ROK 2014 VÁM PŘEJE CELÝ TÝM FAMEDIA!

Úspěšný rok 2014 Vám přeje celý tým Famedia!

Předvánoční šílenství a Vánoce jsou úspěšně za námi. Doufáme, že jste si všichni při této příležitosti odpočinuli a strávili svátky v pohodě s těmi, které máte nejraději. Vánoční večírky a předvánoční shon, který k období před koncem roku už patří a nelze se mu vyhnout, jsme si ve Famedii zpříjemnili hned několika aktivitami.

První z nich byl vánoční večírek, který se konal ve čtvrtek 12. prosince. Pro zpřestření jsme využili možnosti vyhlídkových jízd v historických tramvajích a Vás, naše klienty a dodavatele, povozili po Praze. Po necelých dvou hodinách se večírek přesunul do klubu Ateliér, kde pokračoval až do ranních hodin. Doufáme, že jste si ho všichni užili a pobavili se společně s námi a alespoň na chvíli zapomněli na dárky, kapry, vánoční stromečky a nekonečné kolony a fronty v obchodních domech.

Další pro nás netypickou aktivitou před Vánocemi byla výroba dárků. Jak jsem již psala, letošní Vánoce i vánoční večírek jsme pojali tradičně, a tak jsme nechtěli ani s dárky zůstat pozadu. Proto jsme se také rozhodli vlastnoručně upéct perníčky. Sami jsme je pro Vás nazdobili, spolu s kořením na svařené víno zabalili a rozvezli přímo za Vámi. :) 

V novém roce Vás na těchto stránkách čeká spoustu překvapení a také spoustu novinek. Do nového roku 2014 bych Vám ráda za celý tým Famedia popřála mnoho úspěchů jak v pracovním životě, tak také v tom osobním, dále hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky.

Děkujeme Vám za spolupráci v roce 2013  a doufáme, že nám zachováte přízeň i v roce 2014.

Vaše Famedia - Filip & Luďa & Ondra & Síma & Peťa

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241