V ČERVNU A ČERVENCI OVLÁDNE PRAŽSKÉ DIGIBOARDY AKČNÍ FILM TRANSFORMERS: ZÁNIK

V červnu a červenci ovládne pražské digiboardy akční film Transformers: Zánik

V roce 2014 přichází do kin již čtvrtý díl divácky velmi oblíbeného filmu o robotech - Transformers: Zánik. Premiéra tohoto filmu je naplánována na 26. června a do kin ji uvede distribuční společnost CinemArt. 

Pro čtvrtý díl si tvůrci připravili hned několik novinek. Tou nejzásadnější je změna hlavního hrdiny. Herce Shia LaBeoufa, který si zahrál hlavní roli v prvních třech dílech, nahradí Mark Wahlberg. Kromě změny hlavního hrdiny se v novém filmu objeví také zcela noví roboti - Dinoboti. Dinoboti jsou mechaničtí ještěři, a tvůrci tak slibují ve čtvrtém díle akčního sci-fi filmu transformovaný Jurský park.

Vzhledem k termínu premiéry se 15. června spouští OOH propagace na digiboardech v Praze, která byla v režii Famedia. Reklamní spot na digiboardech poběží měsíc, tedy od 15. června do 14. července v pravidelném intervalu 1x2 minuty. Kampaň bude k vidění na všech digiboardech, a to v ulicích Wilsonova do centra i z centra, V Holešovičkách a také v Prosecké/Vysočanské ulici. Spot trvá, jak je již pravidlem, deset vteřin a běží po celý den od 6:00 do 22:00.

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241