ŽELVY NINJA BAVÍ TÉMEŘ 30 LET A LETOS SE CHYSTÁ DO KIN DALŠÍ FILM, JEHOŽ OOH KAMPAŇ MÁ V REŽII FAMEDIA

Želvy Ninja baví témeř 30 let a letos se chystá do kin další film, jehož OOH kampaň má v režii Famedia

Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael -  to všechno jsou jména slavných italských renesančních umělců, ale pro filmové fandy jsou tato jména spíše symbolem pro čtyři hrdiny, kteří v NY bojují proti zlu. Želvy Ninja milují pizzu a v jejich blízkosti vždycky najdete i odvážnou a zvídavou reportérku April.

Pro Michelangela, Donatella, Leonarda a Raphaela jsou typické zbraně japonských ninjů a v novém filmovém zpracování jim tvůrci dokonce výrazně vylepšili jejich schopnosti. Prvního televizního seriálu se komiksoví ninjové dočkali před 27 lety. A od té doby se stali fenoménem, který baví diváky a čtenáře už skoro třicet let. S Želvami Ninja vyrůstal téměř každý z nás, a tak není divu, že se neustále natáčí nové filmy. Ten poslední se chystá do českých kin 21. srpna a uvede jej distribuční společnost CinemArt.

Mezi propagací nového želvího filmu nechybí ani OOH, a tak, jak je u filmových novinek již zvykem, se jim o reklamu starají digiboardy z portfolia společnosti Famedia. Desetivteřinový spot, který zve na premiéru celý srpen prostřednictvím oblíbených digiboardů v ulicích Wilsonova do centra i z centra, V Holešovičkách a také v Prosecké/Vysočanské ulici běží v pravidelném intervalu 1x2 minuty. 

» zpět


CZ
Menu
Registrace
0
+420 211 153 241