NEJVĚTŠÍ OSVĚTLENÁ PLOCHA V ČR OPĚT V NOVÉM KABÁTĚ

Největší osvětlená plocha v ČR opět v novém kabátě

Společnost AGROFERT HOLDING, a.s.která je jednou z mnoha společností známého miliardáře Andreje Babiše, představila svoji novou venkovní reklamní kampaň na jedné z exkluzivních ploch z portfolia společnosti Famedia.

Dlouhodobou venkovní komunikaci zahájila v dubnu 2013 a to kromě jiného na největší osvětlené ploše v České republice, totiž na jedné z pražských magistrál v ulici 5. května ve směru do centra Prahy. Jedná se o velmi lukrativní reklamní plochu.  Je osvětlená a díky svému rozměru 100x9 m je nepřehlédnutelná.

V dané lokalitě je nejvyšší povolená rychlost 50km/hod a tudíž si reklamy na této štítové plachtě všimne opravdu každý řidič, který projede daným místem jak ve směru na centrum, tak z centra. V tomto místě je vysoká hustota provozu se zásahem až 90 000 vozidel za den. Vizuál společnosti AGROFERT HOLDING, a.s. je nápaditý a zajímavý, takže upoutá pozornost opravdu každého.

"Centrála AGROFERT HOLDING, a.s. je mateřskou společností, která v současné době sdružuje a řídí více než 200 dceřiných subjektů ze sektoru chemie, zemědělství, potravinářství, pozemní techniky, obnovitelných zdrojů a nově i lesnictví, těžby a zpracování dřeva." Zdroj: http://www.agrofert.cz/?1505/materska-spolecnost-agrofert-holding-as

» zpět


EN
Menu
Sign up
0
+420 211 153 241